Shporta e blerjeve

MASKE E ZEZE PER FYTYREN

Në magazinë
SKU
MASKE 01
991,31 Lekë

Masazhojeni ne fytyre duke e lene derisa te thahet ,hiqeni me kujdes dhe shpelajeni fytyren me uje te vaket .

do te shikoni rezultate fantastike.

Më shumë informacion
Material Burlap
Shkruani komentin tuaj
Po shqyrton:MASKE E ZEZE PER FYTYREN
Your Rating
Brand Description
History Color sit amet, consectetur adipiscing elit. In gravida pellentesque ligula, vel eleifend turpis blandit vel. Nam quis lorem ut mi mattis ullamcorper ac quis dui. Vestibulum et scelerisque ante, eu sodales mi. Nunc tincidunt tempus varius. Integer ante dolor, suscipit non faucibus a, scelerisque vitae sapien.